Systemy alarmowe | WP MKS Romicomp
Moderowany Katalog Stron
website

W dzisiejszych czasach aby czuć się bezpiecznie we własnym domu niezbędny jest system alarmowy, który nas ochroni przed włamaniem czy zniszczeniem mienia.
Dlatego też serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta handlową w której znajdziemy kompletne zestawy jak i również pojedyncze elementy systemów alarmowych.
W sklepie Maksys24.pl znajdziemy takie produkty jak:
– Centrale alarmowe – podstawą każdego systemu alarmowego jest centrala alarmowa która jest jedna najważniejszych obszarów systemów zabezpieczeń, który w decydującym stopniu wpływa na całkowity poziom bezpieczeństwa obiektu.

– Manipulatory -Manipulatory alarmowe, zwane także szyfratorami, to niewielkie urządzenia wyposażone w panel przycisków umożliwiających łatwą interakcję z systemem zabezpieczeń .

– Czujniki alarmowe- znajdują się na pierwszej linii obrony przed ewentualnymi próbami uzyskania nieautoryzowanego dostępu do chronionych pomieszczeń.

– Sygnalizatory alarmowe- odpowiadają za bezzwłoczne alarmowanie o wykrywanych zagrożeniach.
– powiadomienia sms
– obudowy
– akumulatory
– ekspandery

Gwarantujemy doświadczoną pomoc w momencie wszelkich problemów bądź wątpliwości związanych z wyborem systemu zabezpieczającego.

Aktualnie prowadzimy sprzedaż kompletnych systemów alarmowych bezprzewodowych w raz montażem.

Zapraszamy do odwiedzania naszego sklepu na stronie www.maksys24.pl